לקוחות נכבדים! עקב החלטת הממשלה על אי קיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו עובדים במתכונת מצומצמת עד הודעה חדשה.
לצערנו לא ניתן לטפל בו זמנית בכל הביטולים, לכן תהליך ביטול ההזמנות יבוצע בהדרגה קרוב למועד של כל מופע.
כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הצגות

מנוי ל-2 הצגות של ותיאטרון Et Cetera - הסערה מאת ויליאם שייקספיר ומורפיום על פי סיפורי בולגקוב

ארכיון תאריך: 29 מאי 2012 - 30 מאי 2012

משך: שעה ו-50 דקות, כולל הפסקה

  • הצגות מלוות בתרגום בכתוביות לעברית.
המנוי במחיר של רגע האחרון: "הסערה" מאת ויליאם שייקספיר, תאריכים לבחירה: 29,30/05/12 ובולגקוב "מורפיום", תאריכים לבחירה: 1,2/06/12, תחילת ההצגות ב- 20:30 . המקומות מסומנים על ידי המארגן לפי סדר הרכישה. "הסערה" מאת ויליאם שייקספיר29.05- 30.05.12, 20:30, אולם נגה. המקומות מסומנים על ידי המארגן לפי סדר הרכישה.

בוימה על ידי רוברט סטורוא מגדולי הבמאים בעולם, על עיצוב התפאורה הופקד גאורגי אלכסי-מסכישווילי ואת המוסיקה המקורית הלחין גיא קנצ'לי. בתפקיד הראשי משחק אלכסנדר קליאגין, המנהל האמנותי של התיאטרון וראש איגוד השחקנים של רוסיה. קליאגין נחשב ב-40 השנים האחרונות לשחקן מוביל בעולם התיאטרון והקולנוע הרוסי.

ביחד הם יצרו עולם מרתק, הנשלט על ידי פרוספרו, איש שרואה את נסתרות הטבע. פרוספרו שולט ברוחות ואיתני הטבע, אך אפילו הוא לא מסוגל לשנות את יצר החטא הקדום של האדם. הוא יכול לזמן סערה, להציל ספינה, לשלח את אויביו לאי, אבל אין בכוחותיו להחזיר את החוטא בתשובה. הצגת "הסערה" נראית כאגדה קסומה, אך למעשה זה משל פילוסופי, מלא בהרהורים מרים.

לרכישת כרטיסים לא במסגרת המנוי.

בולגקוב "מורפיום" 1.06.12-02.06 20:30, אולם נגה.

הזרם החדש בתיאטרון – סאונדרמה מגיע גם לקלאסיקה. הבימאי ולדימיר פנקוב יצר עיבוד תיאטרלי לסיפורו של בולגקוב "מורפיום", בו שילב ז'אנרים שונים מעולם התיאטרון. נעימת הדיבור של הדמויות, קטעי האופרה, המוסיקה האינסטרומנטלית, שפת הגוף, שירה – כולם אלמנטים שיוצרים טקסט אחיד, אשר כל אחד בתורו הופך גם למוסיקה. השילוב המופלא של כלל האלמנטים יוצר שפה תיאטרלית חדשה וצורה חדשה של אקט בימתי.

"מורפיום" היא הצגה שעוסקת בניתוח מפורט של התפוררות האישיות והתודעה האנושית. לא מדובר בתיעוד של
ההיסטוריה הרפואית – אלא בהיסטוריה של קריסתו של הרוח האנושית.

המקרה של דוקטור פוליאקוב מהווה רק סיבה להתבונן בתופעה גלובלית – אדם, אשר לא בכוחו להתעמת עם החיים, מעדיף לפרוש לעולם האשליות. אדם חלש, אשר לא מסוגל להיאבק על עצמו, שוקע בתהליך של הרס עצמי נואש.

לרכישת כרטיסים לא במסגרת המנוי.

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter